Beyerdynamic DT 770 PRO 32 Studio-headphones-483664
- TootjadBeyerdynamic
- Mudel: 483664
- Saadavus: 5
-
177€
Beyerdynamic DT 770 PRO 32 Studio-headphones-483664
| All | |
| Brutokaal | 0.63 kg |
| Embeeded battery | No |
| Garantii | 24 month(s) |
| Gross depth (mm) | 230.00 mm |
| Gross height (mm) | 114.00 mm |
| Gross width (mm) | 220.00 mm |
| Netokaal | 0.37 kg |
| Packing quantity | 1.00 pc(s) |
| Tare weight (kg) | 0.26 kg |
| Volume (m3) | 0.01 m |
| WEE classification | CL109:5:2017-04-01 |
| WEEE tax | Yes |
Sildid: beyerdynamic dt 770 pro 32 studio-headphones-483664, 483664, beyerdynamic, korvaklapid, korvaklapid ja mikrofonid

